ASIR Lustr GEZEGEN – Stylová dekorace pro moderní interiéry v černé a zlaté barvě


ASIR Lustr GEZEGEN – Stylová dekorace pro moderní interiéry

Stínítko lustru GEZEGEN je tvořeno netradiční kovovou květinou visící z malé základny na výškově nastavitelném kabelu. Tento krásný kus osvětlení může být ideálním doplňkem do jakékoli místnosti vašeho domu nebo bytu.

Design a barva

Lustr GEZEGEN je vyroben z kovu černé a zlaté barvy, což mu dodává elegantní a stylový vzhled. Jeho stínítko má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Základna lustru má průměr 10 cm a výšku 6 cm. Délka kabelu činí 90 cm, což umožňuje nastavitelnou výšku lustru v rozmezí 35 – 121 cm.

ASIR Lustr GEZEGEN

Technické údaje

Typ objímky pro žárovku je E27 a IP kód lustru je IP20, což znamená, že lustr je chráněn proti vniknutí pevných těles s průměrem větším než 12,5 mm a proti vlhkosti. Maximální výkon žárovky, kterou lustr může pojmout, je 40 W.

Zapojení lustru

Je důležité si uvědomit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Vyvarujte se rizikům spojeným s nesprávným zapojením.

Zde si můžete zakoupit tento krásný lustr.

ASIR Lustr GEZEGEN

Žárovka není součástí dodávky

Dodávka lustru nezahrnuje žárovku, je tedy důležité si zakoupit žárovku zvlášť, která bude odpovídat specifikacím lustru.