Bílý úložný box Curver Simpla – praktický pomocník pro každou domácnost

Kdo by tušil, že takový úložný koš může mít šperku elegance a sofistikovanosti? U košíků, boxů a tašek Curver si přesně tímto můžete být jisti.

Elegantní design a praktické využití

Bílý úložný box Curver Simpla je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Jeho elegantní design dodá vašemu interiéru na sofistikovanosti a bude perfektním doplňkem pro jakýkoliv styl.

Tento box je vyroben z kvalitního materiálu, díky čemuž je odolný, pevný a dlouhodobě použitelný. Můžete ho využít například v koupelně pro uložení kosmetických potřeb, v obývacím pokoji pro ukládání časopisů nebo hraček či v ložnici pro uložení prádla.

Bílý úložný box Curver Simpla

Jednoduché skladování a přenášení

Bílý úložný box Curver Simpla má rozměry 44x31x21 cm a díky tomu se snadno vejde do většiny skříní a polic. Navíc má praktické madlo pro snadné přenášení a úschovu výrobku.

Praktickou vlastností tohoto boxu je jeho kryt, který chrání obsah před prachem a vlhkostí. Zároveň ho to dělá ideálním i pro skladování v garáži nebo sklepě.

Praktický design úložného boxu Curver Simpla

Zakoupit můžete na našem e-shopu

Máte zájem o tento úložný box? Zakoupit jej můžete na našem e-shopu naradi-cz.cz. Tento bílý úložný box Curver Simpla je praktický, elegantní a pevný pomocník do každé domácnosti.