Cm, s dotykovým ovládáním a USB přehrávačem „AmeliaHome Fotorámeček Shina s dotykovým ovládáním a USB přehrávačem ve zlatém provedení – rozměr 19×24 cm


Popis produktu

AmeliaHome Fotorámeček Shina s dotykovým ovládáním a USB přehrávačem je výjimečným produktem mezi fotorámečky. Jeho elegantní zlaté provedení v kombinaci s moderním designem udělá z vaší fotografie skutečný klenot. Rámeček má rozměr 19×24 cm a je vyrobený z PVC, MDF desky, umělé kůže a netkané textilie.

Dotykové ovládání

AmeliaHome Fotorámeček Shina se ovládá dotykem. Na rozdíl od běžných fotorámečků, kde se ovládání provádí pomocí tlačítek, je ovládání tohoto fotorámečku mnohem jednodušší a příjemnější. Stačí lehce přejít prstem po displeji a zvolit si požadovanou funkci.

USB přehrávač

Díky USB přehrávači můžete do fotorámečku Shina snadno vložit vaše oblíbené fotografie. Přehrávač podporuje formáty JPEG a BMP a umožňuje vám snadno přehrávat fotky z vaší digitální kamery nebo ze smartphonu.

Moderní design

Tyto fotorámečky jsou ideální pro interiéry zařízené v moderním nebo glamour stylu. Jejich minimalistický a přitom zajímavý vzhled dodá vašemu pokoji krásu a harmonii.

Balení obsahuje

Kromě fotorámečku Shina v balení naleznete i napájecí kabel a návod k použití.

Pokud hledáte něco nového a zajímavého pro vaše fotografie, AmeliaHome Fotorámeček Shina s dotykovým ovládáním a USB přehrávačem je pro vás ideální volbou. Koupit si ho můžete na NabytekPrehledne.cz.