Designové křeslo Lexus s červenou kůží – kombinace elegance a pohodlí

Jaké by to bylo mít doma křeslo, na které by vám mohli závidět i vaši přátelé? Pokud byste si přáli kombinaci elegance a pohodlí, měli byste zvážit pořízení designového křesla Lexus s červenou kůží. Toto křeslo bude rozhodně lahodit vašemu zraku i tělu.

Rozměry a materiály

Designové křeslo Lexus s červenou kůží má rozměry 86/84/96/36 cm (šířka/výška/hloubka/výška sedla). Jeho nosná konstrukce je vyrobena z nerezové oceli, která mu dává stabilitu. Samotné křeslo je potom potaženo lepenou kůží, která vypadá velmi luxusně a díky své měkkosti se na něm budete cítit velmi pohodlně. Ale pozor, pro tuto kůži je potřeba pečovat, aby si zachovala svůj vzhled i dlouhou životnost.

Barva a vzhled

Toto křeslo potěší především ty z vás, kdo mají rádi výrazné kousky nábytku, které ihned upoutají pozornost. Barva červená dokonale zapadne do moderních interiérů, ale najdou se i minimalisté, kteří ji umí vkusně kombinovat s ostatními prvky. Pro takové by křeslo v olihněné černi určitě bylo zajímavou alternativou.

Designové křeslo Lexus červená

Zkrátka, pokud hledáte křeslo, které zvedne úroveň vašeho interiéru, je pro vás designové křeslo Lexus s červenou kůží tou nejlepší volbou. Navštivte stránky www.vybirejnabytek.cz a objednejte si ho hned teď.