Halmar K66 – elegantní modro-stříbrná jednací židle

Moderní, stohovatelná jednací židle je vyrobena v kombinaci konstrukce z lakované oceli a čalouněného sedáku s opěrákem. Tato židle je elegantní a pohodlná a je vhodná do mnoha prostor – zasedacích místností, konferenčních místností, kanceláří a pracoven

Provedení

Židle K66 od Halmaru je k dispozici v moderním designu kombinujícím lakovanou ocel a čalounění sedáku a opěráku. Čalounění je dostupné v několika látka, takže si můžete vybrat ty, které nejlépe ladí s vaším interiérem a vytvořit harmonický celkový vzhled. Konstrukce z lakované oceli je dostupná v zlaté a stříbrné barvě, takže si můžete vybrat tu, která se nejlépe hodí k vybranému čalounění.

Tento typ židle K66 od Halmaru je stohovatelný. Znamená to, že můžete snadno skladovat více kusů na jednom místě, a to i v místnostech s omezeným prostorem. Můžete je snadno skladovat, aniž byste se obávali o jejich poškození.

Vhodné použití

Díky svému elegantnímu a modernímu designu je židle K66 od Halmaru ideální pro použití v zasedacích nebo konferenčních místnostech, kancelářích, pracovnách atd. Můžete je použít jako jednoduchý a stylový doplněk pro jakýkoliv prostor, kde potřebujete pohodlná a praktická sezení.

Pro více informací o produktu klikněte na odkaz Halmar K66

Demontáž

Výhodou této židle je, že je dodávána v demontu, takže její montáž bude velmi snadná. Stačí jen následovat jednoduché kroky a během chvilky bude vaše nová židle připravena k použití. Tento prvek také zajišťuje, že bude snadné ji transportovat, pokud ji chcete přesouvat z jednoho místa na druhé.

Takže jakmile si vyberete modro-stříbrnou židli Halmar K66, budete mít nejen kvalitní produkt, ale také praktický a stylový doplněk pro váš interiér.