Hnědá třímístná látková pohovka MESONICA Puzo I 240 cm pro vaši pohodlnou relaxaci


Zaujme na první pohled

Designová pohovka MESONICA Puzo rozhodně zaujme na první pohled. Robustně vyhlížející pohovka je čalouněná velmi kvalitní a příjemnou látkou v krásném hnědém odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží. Tento produkt je vynikající volbou pro ty, kteří se nechtějí jen ohlížet po obyčejném pohovce, ale chtějí mít doma něco speciálního.

Unikátní styl

Tato pohovka elegantních linií a působivého provedení vnese do vašeho domova jedinečný styl. Představuje dokonalou kombinaci klasických prvků s moderním vzhledem. Hnědá barva je navíc univerzální a bude se hodit do každého interiéru.

Vyrobena na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a proto si můžete být jisti, že získáte pohovku, která bude přesně odpovídat vašim představám. Navíc tak můžete být ujištěni v kvalitě produktu. Pokud si však nejste jisti, zda je tato pohovka pro vás tou správnou volbou, nebojujte s nejistotou a použijte naši službu poradenství.

Vrácení zboží

Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Tedy, aby bylo vrácení možné, produkt musí být v původním stavu a musí být odevzdán s kompletním příslušenstvím a v originálním balení. Abychom se předešli případným problémům, doporučujeme si přečíst si naše obchodní podmínky před tím, než si produkt objednáte.

Čištění

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud se na pohovce objeví skvrny, doporučujeme ihned je odstranit navlhčenou utěrkou a následně nechat schladnout. Nikdy nevyužívejte silné čistící prostředky ani abrazivní materiály, které mohou pohovku pouze poškodit.

Tuto krásnou pohovku si můžete zakoupit zde:

https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/hneda-trimistna-latkova-pohovka-mesonica-puzo-i-240-cm-2

Hnědá třímístná látková pohovka MESONICA Puzo I 240 cm

Detail pohovky MESONICA Puzo