Hrnek Casablanca 400 ml s květinovým potiskem

Hrnek Casablanca 400 ml s květinovým potiskem

Elegantní porcelánový hrnek o objemu 400 ml s jednoduchým květinovým vzorem vnese do každé kuchyně veselou náladu. Ideální na čaj nebo kávu. Kdykoliv si chcete dopřát chvilku klidu a odpočinku, s tímto hrnkem u toho budete mít i krásný pohled.

Vysoce kvalitní porcelán

je vyroben z vysoce kvalitního porcelánu, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Zároveň je velmi snadno udržovatelný, protože ho můžete bez obav dát do myčky.

Originální design

Tento hrnek se pyšní jednoduchým, ale velmi elegantním designem. Květinový potisk na bílém podkladu je výrazný, ale ne rušivý, a jeho kombinace s jemným tvarem hrnku vytváří unikátní celek.

Hrnek Casablanca 400 ml

Skvělý dárek pro kohokoliv

je skvělým dárkem pro jakéhokoliv vašeho blízkého, ať už ho chcete obdarovat k narozeninám, Vánocům nebo jen tak. Jeho nadčasový design a praktická funkčnost zaručí, že bude používán po mnoho let.

Zakoupit u nás

Pokud vás tento hrnek zaujal, můžete si ho zakoupit v našem e-shopu na adrese www.interierio.cz/produkt/hrnek-casablanca-400-ml-kvetinovy. V naší nabídce najdete i další hrnky, talíře a další nádobí Casablanca s různými potisky. Stačí kliknout a vybrat si ten pravý pro vás.