Jak vybrat správné závěsné svítidlo do kuchyně?

Vybrat správné závěsné svítidlo do kuchyně není vůbec jednoduché. Je třeba zohlednit mnoho faktorů, jako je velikost kuchyně, umístění stolu, výšku stropu a mnoho dalších.

Velikost kuchyně

Prvním faktorem, který je třeba zohlednit, je velikost kuchyně. Pokud je kuchyně menší, je lepší zvolit menší závěsné svítidlo, aby se nezdála přeplněná. Na druhé straně, pokud je kuchyně větší, můžete si dovolit větší závěsné svítidlo, které bude sloužit jako dominantní prvek v místnosti.

Umístění stolu

Dalším faktorem, který je třeba zohlednit, je umístění stolu. Pokud je stůl umístěn pod závěsným svítidlem, je třeba zvolit takové svítidlo, aby neoslňovalo a nebylo příliš vysoko.

Santamariahk.cz nabízí širokou škálu závěsných svítidel, která jsou vhodná pro kuchyně různých velikostí a umístění stolu.

Výška stropu

Výška stropu je také důležitým faktorem. Pokud je strop nízký, je třeba zvolit závěsné svítidlo s menší hloubkou. Na druhé straně, pokud je strop vysoký, můžete si dovolit větší závěsné svítidlo s větší hloubkou.

Styl kuchyně

Posledním faktorem, který je třeba zohlednit, je styl kuchyně. Pokud je kuchyně moderní, je lepší zvolit závěsné svítidlo s minimalistickým designem. Na druhé straně, pokud je kuchyně tradiční, můžete si dovolit závěsné svítidlo s výrazným designem.

Santamariahk.cz nabízí závěsná svítidla různých stylů, aby vyhovovala každému vkusu.

Vybrat správné závěsné svítidlo do kuchyně není snadné, ale pokud zohledníte všechny faktory, můžete si být jisti, že vyberete to správné.