Jídelní židle PRODOL – elegancí černého kovového rámu a přírodního buku

Vybrat si tu správnou jídelní židli do jídelny není jednoduché. Je třeba zohlednit nejen design, ale také pohodlí při sezení a kvalitu materiálů. Pokud hledáte elegantní, moderní a zároveň ergonomickou židli, pak byste si mohli oblíbit jídelní židli PRODOL.

Komfortní a moderní židle

Tato jídelní židle v retro stylu nabízí nepřehlédnutelný design, který se skvěle hodí do moderních i tradičních interiérů. Hlavní předností této židle je ergonomický tvar, díky kterému je pohodlné sezení i po delší dobu.

Jak už název napovídá, hlavní dominantou této židle je jemný kovový rám, který zaujme svým černým provedením. K optimálnímu pohodlí sedícího jsou pak použity materiály přírodního buku, plastu PP a ekokůže.

Ekokůže je moderní materiál, který je vhodný do každého interiéru. Přirozeně vypadající a praktický materiál je potažen sedák židle, a to v barvě černé.

Materiál, rozměry a barva

Jak již bylo zmíněno, hlavními materiály použitými pro výrobu této jídelní židle jsou dřevo, ekokůže a plast.

Rozměry této jídelní židle jsou (šxvxh): 49 x 83 x 43 cm, výška sedu pak dosahuje 45 cm. Designová trefou je kombinace černého kovového rámu a přírodního buku, která velmi elegantně ladí s každým interiérem.

Všimněte si také, že tato jídelní židle se dodává v demontovaném stavu, což usnadní jeho přepravu a udržování.

Záruka 24 měsíců

Jak tomu bývá u kvalitních produktů, i tato jídelní židle PRODOL má záruku na 24 měsíců. Pokud hledáte židli, která vám zaručí pohodlí a zároveň skvělý vzhled, pak by tento kousek určitě neměl chybět v žádné moderní jídelně.

Pokud vás zaujala tato jídelní židle PRODOL, můžete si ji zakoupit například na stránkách https://www.kupsinabytek.cz/produkt/jidelni-zidle-prodol-cerna-buk. Určitě se jedná o investici, která se vám vyplatí!