Kusový, ručně tkaný Bubbly koberec od Lorena Canals v šedé barvě o průměru 120 cm

Kusové koberce řady Bubbly od zkušeného výrobce Lorena Canals si dozajista zamilujete. Kromě pěkných barevných variant se tyto koberce překvapivě snadno udržují, neboť je můžete vyprat přímo v pračce! Ano, čtete správně, tyto koberce byly skutečně navrženy k tomu, aby je bylo možné takto snadno udržovat.

Ekologicky šetrné a kvalitní

Kromě této skvělé vlastnosti se ale mohou pochlubit i měkkým a na dotek příjemným povrchem, vysokou kvalitou a dobrým poměrem cena výkon. Jejich ruční výroba probíhá přímo v Indii, kde zkušení tkalci používají pouze přírodní bavlnu v kombinaci s přírodními barvivy. Koberce jsou tak ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

Pokud tedy hledáte stylové a moderní kusové koberce pro praktické použití, pak je řada Bereber určená přesně pro Vás. A pokud máte děti, kteří koberce často ušpiní, pak byste s koupí těchto nadčasových bavlněných koberců rozhodně neměli váhat, protože Vám život nejenom zpříjemní, ale i zjednodušší!

Nyní si můžete pořídit kusový, ručně tkaný barevný koberec Bubbly od Loren Canals také v šedé barvě o průměru 120 cm. Tento moderní koberec dokonale doplní Váš interiér a přitáhne pozornost každého návštěvníka.

Údržba

Pro údržbu těchto koberců doporučujeme dodržovat následující rady, aby Vám koberec vydržel co nejdéle:

  1. Pro kruhový rozměr 120×120 je zapotřebí pračka s kapacitou alespoň 5 kg.
  2. Koberce perte odděleně na maximální teplotu 30°C.
  3. Používejte nejlépe program pro jemné praní prádla, včetně přípravku bez bělících účinků.
  4. Koberce sušíte při nízkých teplotách.
  5. Mokré koberce nenechávejte po doprání v bubnu pračky.
  6. Nevystavujte koberce dlouhotrvajícímu slunečnímu záření.
  7. Koberce pravidelně vysávejte.
  8. Pokud najdete dlouhá vlákna, tak je nevytrhávejte, ale ustřihnětě.

Po dodržení těchto rad se Vám Váš koberec Bubbly od Loren Canals bude dlouho těšit a bude krásnou ozdobou Vašeho interiéru.

Kusový, ručně tkaný Bubbly koberec od Lorena Canals v šedé barvě o průměru 120 cm Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nesmíte minout | Autor: .