Luxusní obývací stěna Ral ŠANGHAJ 3 s vysokým leskem v bílém provedení


Luxusní obývací stěna Ral ŠANGHAJ 3 s vysokým leskem

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Vysoce kvalitní provedení

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní, jdou nastavit svisle i vodorovně. Tloušťka MDF desky je 16 mm a čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. To znamená, že si můžete být jisti, že váš nový nábytek bude doručen v perfektním stavu.

Dokonalost v bílém provedení s vysokým leskem

Tato obývací stěna Ral ŠANGHAJ 3 v bílém provedení s vysokým leskem je jedním z nejkrásnějších kusů nábytku na trhu. Je to dokonalá volba pro ty, kteří hledají nábytek, který se hodí do většiny moderních interiérů. Dokonalé provedení a důraz na detail, který je vidět na každé skříňce a na každém dílu této obývací stěny, ji činí neodolatelnou a vysoce elegantní.

Pojďte si pro ni na našem webu https://www.atcomplet.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-sanghaj-3-273-cm-bily-lesk a dopřejte si luxusní obývací stěnu Ral ŠANGHAJ 3 s vysokým leskem v bílém provedení!

Obývací stěna

Tato obývací stěna je hotovým uměleckým dílem. Je to kousek, který nejenže poskytuje úložné prostory, ale také dokáže krásně zdobit váš domov. Pokud se rozhodnete pro tuto obývací stěnu, rozhodně neuděláte chybu.

Obývací pokoj

Dokonalost je v detailu a tato obývací stěna je dokonalá. Důkazem jsou vysokohodnotné materiály, které byly použity k vytvoření této oblíbené sestavy.