Marama – Stylové bodové svítidlo s vysokým výkonem 40 W/E14

Toto bodové svítidlo zaujme především milovníky industriálního stylu. Lampa má kovové tělo o délce cca 145 cm v neutrální matné šedé barvě, na kterém je upevněno 6 patic E14 pro žárovky s maximálním příkonem 40 W (nejsou zahrnuty v ceně výrobku) se zajímavými stínítky ve tvaru mřížky. Výhoda: stínítka můžete dle potřeby libovolně natočit. Pořiďte si do svého bytu toto originální bodové svítidlo! Vhodné žárovky jsou k dostání v našich obchodních domech.

Design a vzhled

Bodové svítidlo Marama je velmi stylové a moderní světlo, které svým designem dokonale zapadá do většiny interiérů. Hlavním designovým prvkem jsou stínítka ve tvaru mřížky, které jsou zajímavě umístěny na tělese lampy. Kovové tělo svítidla v neutrální matné šedé barvě s doplňky v barvě chromu dodává celkovému vzhledu svítidla industriální nádech.

Osazení

Marama je vybavena 6 paticemi E14 pro žárovky s maximálním příkonem 40 W (nejsou zahrnuty v ceně výrobku). Díky stínítkům ve tvaru mřížky můžete snadno a rychle měnit dekorační prvky vaší místnosti. Svítidlo je navíc velmi snadné instalovat.

Kvalita světla

Žárovky nejsou zahrnuty v ceně výrobku, ale lze je zakoupit v našich obchodních domech. Doporučujeme volit žárovky s větším barevným podáním, např. teplým nebo studeným světlem, aby se dosáhlo správné atmosféry a pocitu pohodlí a útulnosti v místnosti.

Rozměry

Velikost celého svítidla je 145 x 8 x 21 cm, což z něj činí vynikající volbu pro velké místnosti. Díky svému designu lze světlo snadno integrovat do různých prostorových aranžmá.

Závěr

Marama je skvělou investicí pro každého, kdo věnuje pozornost detailům. Jeho industriální design a kovové tělo dodají místnosti charakter a útulnost. Světlo vytváří atraktivní dekorativní prvek, který lze snadno natočit díky stínítkům ve tvaru mřížky. Díky vysokému výkonu má svítidlo dostatečnou kapacitu pro osvětlení i velkých prostor. Pořiďte si své Marama bodové svítidlo již dnes a zapojte se do široké škály interiérových trendů.