Moderní červená sedačka Blade Monolith

Moderní a kvalitní sedací souprava Blade Monolith je nyní za super akční cenu pouze u nás! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii.

Blade Monolith sedačka

Univerzální pravo-levý roh

Blade Monolith má univerzální pravo-levý roh, což znamená, že ji můžete umístit tak, aby vám nejlépe vyhovovala a nezáleží na tom, zda máte pravou nebo levou stranu volnou.

Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus

Zadní část sedačky je očalouněna originálním potahem jako korpus, což jí dodává jedinečný a moderní vzhled.

Detail potahu Blade Monolith sedačky

Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith

Sedačka je oblečena v kvalitní žinilkové látce Monolith, která je příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.

Detail potahu Blade Monolith sedačky

Rozkládací sedačka s úložným prostorem

Sedačka je rozkládací a kromě toho nabízí i úložný prostor pro uložení přikrývek a polštářů. Rozměry sedačky jsou (délka x šířka x výška) 280x190x91cm a plocha po rozložení je 230x149cm. Rozměr úložného prostoru je 70x128x22 cm. Výška sedu je 39 cm a hloubka sedu je 86 cm bez polštářů (64cm s polštáři).

Pořiďte si moderní sedačku Blade Monolith nyní za super výhodou cenu a užijte si pohodlné a stylové sezení u vás doma. Sedačka je k dispozici na našem webu www.nabytekted.cz.