Moderní sedací souprava Falco v elegantní šedé barvě

Moderní a kvalitní sedací souprava Falco je ideální volbou pro každou moderní domácnost. S elegantním šedým potahem je tato sedací souprava velmi vkusná a nadčasová.

Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii, ale v případě potřeby můžete si vybrat ze široké nabídky různých potahů i barev.

Univerzální roh pro větší variabilitu

Pokud hledáte nábytok, který by se dokonale hodil k vašemu interiéru, zvolte sedačku Falco. Tato sedací souprava má totiž univerzální roh, který je možné zvolit jako pravý nebo levý – dejte si pozor, aby vám neseděl naopak, než si přejete!

Rozkládací sedací souprava s úložnými prostory

Moderní sedací souprava Falco je navíc rozkládací, takže se snadno přemění na pohodlnou postel pro návštěvy. To vše ještě s tím skvělým bonusem, že kromě rozkládání do lůžka nabízí i dva úložné prostory – takže se v ní skrýt dají i věci, které nechcete mít vidět.

Unikátní design se zádovým potahem

Moderní sedací souprava Falco je navíc vyrobená z kvalitních materiálů a očalouněná unikátním potahem. Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus, takže si ji můžete klidně stavět i do středu místnosti.

Včetně všech polštářů

Největším plusem této sedačky jsou ale bezpochyby všechny polštáře, které vám při koupi získáte. Všechny polštáře z fotografie jsou totiž součástí této sedací soupravy.

Kvalitní vyplnění pěnou

A nejen to – souprava je vyplněna pěnou s označením T2844, což zaručuje vyšší kvalitu, pohodlí a podporu pro vaše tělo.

Černé plastové nožky pro větší stabilitu

Sedací souprava Falco stojí na černých plastových nožkách, které zajišťují větší stabilitu.

Rozměry a plocha po rozložení

Moderní sedací souprava Falco je celkových rozměrů (šířka x výška x hloubka) 244x84x146 cm. Po rozložení má plochu 198x121cm, což je dostatečně prostorné pro pohodlný spánek.

Nenechte si ujít tuto fantastickou sedací soupravu, klikněte sem a objednejte si ji ihned!