Nechte se pohltit luxusem: Sedačka Barenso medium s levým rohem a eko-kůží Vienna 17 černou


Moderní rohová sedací souprava

Luxury a pohodlí, to je to nejlepší spojení pro moderní rohovou sedací soupravu Barenso medium. Tato sedačka nabízí nejen skvělý design, ale také dokonalé pohodlí, které potěší každého odpočívajícího. Vyrobena je z kvalitní eko-kůže Vienna 17, která vypadá jako pravá kůže, ale je mnohem odolnější a snadněji se udržuje.

Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell, což zajišťuje dokonalé pohodlí a pevnost i po mnoha letech používání. Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení a podporuje správnou polohu těla.

Sedačka Barenso medium s levým rohem

Nabízí se v provedení s levým rohem, takže si ji můžete umístit podle vlastních potřeb. Rozměry sedačky jsou 260x215cm, po rozložení má plochu 190x120cm. Sedací souprava je navíc rozkládací včetně úložného prostoru, takže si můžete ujasnit vlastní požadavky, co se týká uskladnění.

Sedačka Barenso medium je dokonalým kouskem pro váš obývací pokoj, přinese do něj nejen luxus a eleganci, ale také skvělé pohodlí pro celou rodinu.

Parametry sedačky Barenso medium:

  • Eko-kůže Vienna 17
  • Rozměry: 260x215cm
  • Provedení s levým rohem
  • Rozkládací s úložným prostorem
  • Plocha po rozložení: 190x120cm
  • Pružinové jádro sedáků

Tak neváhejte a udělejte si radost s touto dokonalou sedací soupravou, kterou si můžete zakoupit na stránkách Interierio.cz.

Sedačka Barenso medium s levým rohem a eko-kůží Vienna 17 černou

Rohová sedací souprava Barenso medium

Sedačka Barenso medium Vienna 17 černou