Nová kameninová forma na koláč Kitchen Craft Home Made s průměrem 23 cm!

Nazdobené dortíky, roztomilé makronky, ovocné voňavé koláče, slaďoučké muffiny… To všechno vám teď může s anglickou značkou Kitchen Craft říkat ‚Pane cukráři‘. Její formy jsou totiž vyrobeny tak, aby splnily přání všech náročných milovníků pečení.

Jediné, co už zbývá na vás samotných, je najít si ten nejlepší recept a pustit se do jeho kouzlení. A s Kitchencraft máte jistotu, že vám to půjde pěkně od ruky a jako po tom nejkvalitnějším másle.

Kameninová forma pro dokonalý koláč

Takže, kdo z vás touží po dokonalém koláči? Ať už to je babiččin štrůdl, francouzský clafoutis nebo americký cheesecake, nová kameninová forma od Kitchen Craft Home Made vám přinese absolutní spokojenost.

Forma je vyrobena z kvalitní kameniny, která zajišťuje rovnoměrné tepelné rozložení a lepší výsledky pečení. Díky hornímu opakovatelnému chromovému povrchu se vyhneme přilepení těsta a koláče snadno vyklopíme, aniž by se jim něco stalo.

Tato forma samozřejmě nenahradí zkušenosti a pokusy v kuchyni, ale ideální tvary a materiály, kterými jsou formy Kitchen Craft vybaveny, vám povědí, co musíte udělat, abyste dosáhli skvělého výsledku.

Vlastnosti formy na koláč Kitchen Craft Home Made s průměrem 23 cm

Kameninová forma na koláč Kitchen Craft Home Made s průměrem 23 cm je vyrobena z kvalitní kameniny s chromovaným povrchem. Má samostatný podnos na pečení, který podporuje snadné udržování a manipulaci s formou.

Tato forma je vhodná pro pečení koláčů, dortů a jiných moučníků o průměru 23 cm. Můžete ji použít také pro přípravu slaných koláčů, jako například kviche, nebo sladkých drobností, jako muffiny.

Být vlastním cukrářem není těžké! S Kitchen Craft Home Made ještě lehčí!

Kameninová forma na koláč Kitchen Craft Home Made s průměrem 23 cm

Tak na co čekáte? Objednejte si tuto skvělou formu na crosta.cz za super cenu – https://www.crosta.cz/produkt/kameninova-forma-na-kolac-kitchen-craft-home-made-23-cm – a udělejte radost sobě i svým nejbližším!