Nová kancelářská židle Master E02: Černá látka a pohodlí pro efektivitu práce s Office 360

Tato kancelářská židle Master E02 nejen s certifikátem jakosti, ale také mnoha oceněními právě za design, je svým anatomickým tvarem a funkcemi vhodná pro ty, kteří u psacího stolu v kanceláři tráví nekonečně dlouhé hodiny.

Pohodlí na prvním místě

Opěrka hlavy, sedák a opěradlo jsou vyrobeny z kvalitní prodyšné látky. Opěrku lze zafixovat do čtyř pevných poloh, nebo nechat volně k houpání. Plastové opěrky loktů lze rovněž regulovat, i do boku. Regulace výšky je u této židle samozřejmostí u sedáku, opěrky hlavy i opěrky zad.

Sedák je měkký a velmi pohodlný, díky čemuž můžete být v práci déle bez pocitu unavení. Opěrku zad je možné naklonit do několika úhlů, takže si ji můžete přizpůsobit svojí pozici i typu práce, kterou zrovna vykonáváte.

Kvalitní materiály

Kříž, na kterém je židle umístěna, je vyrobený z lakovaného hliníku, což zaručuje velkou pevnost, stabilitu a snadnou údržbu. Kvalitní plastové opěrky na loktech jsou pevné, stabilní a snadno se čistí. Celkově je každý kus této kancelářské židle vyroben s maximální péčí a důrazem na kvalitu.

Stylový design

Kromě funkčnosti a pohodlí se tato kancelářská židle pyšní i moderním designem. Elegantní černá látka v kombinaci s křížem z hliníku vytváří zajímavý kontrast, který bude skvěle ladit s jakoukoli kancelářskou výbavou a interiérem.

Zkuste tuto kancelářskou židli Master E02 a uvidíte, že nejenže vám pomůže k větší efektivitě práce, ale také se budete cítit pohodlně a stylově.

Kancelářská židle Master E02

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Pokud hledáte kvalitní, pohodlnou a stylovou kancelářskou židli, navštivte náš eshop a vyberte si nyní tuto špičkovou židli za skvělou cenu!