Nový závěs Esposa s očky a zatemněním v rozměru 140/245 cm


Nový závěs Esposa s očky a zatemněním

Esposa je novým řešením ve světě závěsů. Tento moderní závěs s očky a zatemněním je ideálním doplňkem pro každý interiér. Jeho rozměr 140/245 cm zajistí dokonalý stín a soukromí pro každou místnost.

Esposa je vyroben z kvalitního materiálu, 100% PES, který zaručí dlouhou životnost produktu. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje. Kromě toho, závěs je k dispozici ve více než deseti barvách, včetně 785-TMAVĚ ZELENÉ, takže si určitě vybere každý.

Vysoce funkční očka

Závěs Esposa je vybaven praktickými očky, které jsou velmi snadno installí, takže si nemusíte lámat hlavu s nekonečným provlékáním závěsů. Tento doplněk tedy nejenže ovlivní váš interiér, ale i váš čas.

Navíc, očka jsou velmi pevné a odolné. Nemusíte se tedy obávat, že by se závěs snadno utrhl nebo poškodil.

Perfektní zatemnění

Zatemnění je další zásadní vlastností závěsů. Esposa dokonale zatemní každou místnost a zaručí tak soukromí a odpočinek. Závěs je ideální pro použití v ložnicích nebo obývacích pokojích, kde je třeba maximalizovat soukromí a odpočinek.

Díky perfektnímu zatemnění se závěs Esposa stane skvělým pomocníkem pro každého, kdo potřebuje zaručit soukromí a klid.

Objednej si závěs Esposa již dnes!

Závěs Esposa je ideálním doplňkem do každého interiéru. Jeho moderní vzhled a praktické očka a zatemnění jsou nezpochybnitelnými vlastnostmi tohoto produktu.

ESPOSA ťmavě zelená

Objednejte si závěs Esposa ještě dnes a užijte si klid a soukromí, které potřebujete.

Koupit závěs Esposa s očky a zatemněním na Maliboo.cz