Praktický odkládací stolek Platon z hořčíkové mosazi s rozměry 25×25 cm


Praktický odkládací stolek Platon z hořčíkové mosazi

Matný lesk starožitné mosazi stolku Platon vás nepřestane udivovat. Stůl je vyroben z hořčíkové mosazi, což mu dodává odolnost a zároveň elegantní vzhled. Rozměry stolku jsou 25×25 cm, takže se snadno vejde do malého prostoru a zároveň poskytuje dostatek místa pro drobnosti.

Usazením květiny či sochy na kovovém stolku Platon

od značky Hoorns docílíte atraktivní aranže a ve vašem interiéru se rozprostře příjemná mystická atmosféra. Využít ho můžete například jako noční stolek, stolní lampu nebo jako dekorační prvek do obývacího pokoje.

Robustní design stolku vyvažuje elegantní zlatá barva

Díky které Platon zapadne do severských, industriálních a vintage interiérů. Pokud máte rádi minimalistický styl a přitom chcete mít doma něco netradičního, tak tento stůl je určitě pro vás. Díky robustnímu designu zhořčíkové mosazi se nemusíte bát, že by stůl byl křehký nebo nestabilní.

Na trhu je mnoho odkládacích stolků, ale Platon z hořčíkové mosazi je jistě jedním z těch nejvýjimečnějších. Pokud jste designový nadšenec a rádi byste plnili váš domov kvalitními a esteticky zdařilými kousky, neměli byste tento stolek vynechat.

Stolek Platon z hořčíkové mosazi

Prohlédněte si tento stůl zde.