Recenze umyvadlové baterie Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000


O produktu

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000 je páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 3,5 litrů/minutu. Výška baterie je 12,9 cm. Ramínko je ve výšce 7,1 cm.

Vlastnosti

  • Páková stojánková umyvadlová baterie
  • Výpust s chromovým provedením
  • Průtok baterie – 3,5 litrů/minutu
  • Výška baterie – 12,9 cm
  • Ramínko ve výšce 7,1 cm

Design a kvalita

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000 je výrobek luxusního německého výrobce Hansgrohe. Design je minimalistický a moderní, což se hodí jak do klasických tak do moderních koupelen. Má velmi příjemný přechod mezi baterií a výpustí, což dodává produktu vkusný vzhled. Kvalita zpracování je vysoká, materiály jsou pevné a odolné. Baterie je jednoduchá na použití a ovládání.

Montáž a instalace

Umyvadlovou baterii Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000 lze snadno a rychle nainstalovat sami. Montáž není složitá a není potřeba speciálních nástrojů. Stačí klasické šroubováky a montážní šrouby jsou součástí balení. K baterii jsou přiloženy podrobné instrukce a samotná instalace by neměla trvat déle než 20 minut.

Údržba a čištění

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000 vyžaduje minimální údržbu a čištění. Stačí ji pravidelně otírat vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Při silnějším znečištění lze použít speciální čisticí prostředky na baterie a chromované povrchy. Baterie si uchovává lesk a krásný vzhled i po mnoha letech používání.

Závěr

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000 je kvalitní a designová baterie od renomovaného německého výrobce. Je jednoduchá na instalaci, používání a údržbu. Hodí se do každé koupelny a dodá ji luxusní vzhled. Doporučuji ji každému, kdo hledá kvalitní a spolehlivou umyvadlovou baterii s výpustí.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s výpustí chrom 71705000

Zdroj: www.esrom.cz