Sada 2 koupelnových předložek Mila Home Geometric – moderní a stylový doplněk vaší koupelny


Sada 2 koupelnových předložek Mila Home Geometric

Moderní a stylový doplněk vaší koupelny

Koupelna je důležitou součástí domova, kterou často podceňujeme. Pokud však chceme mít útulnou a stylovou koupelnu, musíme se věnovat i jejímu vybavení. Sada 2 koupelnových předložek Mila Home Geometric je moderním a stylovým doplňkem, který dokáže koupelnu rozzářit a zároveň ji učinit pohodlnější.

Sada 2 koupelnových předložek Mila Home Geometric

Materiál a rozměry

Předložky jsou vyrobeny z kvalitního medu, který je velmi příjemný na dotek a zároveň odolný vůči opotřebení. Rozměry menší podložky jsou 40 x 60 cm, což je ideální velikost pro postavení před umyvadlem nebo vedle sprchového koutu.

Mila Home Geometric 2 koupelnové předložky

Design

Sada 2 koupelnových předložek Mila Home Geometric má moderní a stylový design, který se hodí do různých typů koupelen. Geometrické tvary v tmavě šedé barvě dodávají koupelně na eleganci a vytvářejí zajímavý kontrast k ostatním prvkům v koupelně.

Koupelnové předložky jsou vybaveny protiskluzovým povrchem, což zaručuje bezpečnost při používání. Navíc jsou snadno čistitelné a odolné vůči vodě, takže jim koupelna nezpůsobí žádné problémy.

Pokud hledáte moderní a stylový doplněk pro svou koupelnu, rozhodně byste měli zvážit Sadu 2 koupelnových předložek Mila Home Geometric. Tento výborný produkt si můžete objednat na našich stránkách https://www.interierio.cz/produkt/sada-2-koupelnovych-predlozek-mila-home-geometric.