Šedo-modrý pléd z vlny a kašmíru LANZARETTI Deluxe – luxusní kousek pro vaše domovní pohodlí!

Dopřejte si i vy prémiovou kvalitu v podobě tohoto nadčasového plédu od značky LANZARETTI. Šedo-modré zbarvení plédu v kombinaci s kvalitními materiály vám zajistí neskutečný pocit pohodlí a luxusu. Pokud hledáte kousek, který dokáže zútulnit interiér zároveň s tím, že vypadá naprosto dokonale, pak jste na správném místě.

Vyrobeno s láskou z udržitelných materiálů

Tento pléd je vyroben výhradně na území Evropské unie za použití pečlivě vybraných udržitelných materiálů, v tomto případě 90% vlny a 10% kašmíru. Přírodní příze získávají zcela humánním, tzv. cruelty-free způsobem, zejména z Nového Zélandu, Polska či Itálie. Designéři zároveň dbají i na jednoduchý a elegantní design, aby jednoduše nikdy nevyšel z módy.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jsme vám detailně sepsali, jak na to: Pléd lze vyprat na cyklus vlna o maximální teplotě 30 °C s použitím pracích prostředků určených na vlnu. Následně ho velmi šetrně usušte, raději se vyhněte odstřeďování.

Šedo-modrý pléd z vlny a kašmíru LANZARETTI Deluxe

Šedo-modrý pléd z vlny a kašmíru LANZARETTI Deluxe

Pokud byste však měli nějaké další otázky ohledně péče o tento pléd, nebo se vám jednoduše zadařilo zachytit hořké neštěstí – loupení čokolády na nadčasovém plédu! Můžete se obrátit na zákaznickou podporu LANZARETTI, která vám ráda poradí, co dál s vaším nejcennějším kouskem v pokoji.

Zdroj obrázku: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/sedo-modry-pled-z-vlny-a-kasmiru-lanzaretti-deluxe-140-x-200-cm