Skříň s posuvnými dveřmi Tempo Kondela MULTI v dubu sonoma rozměru 233x218cm


Vysoce funkční skříň

Skříň MULTI 36 s posuvnými dveřmi oceníte především v malé místnosti, protože vám nabízí množství úložného prostoru v podobě polic a věšákové části. Uprostřed skříně naleznete dvě části s věšákovými tyčemi a policemi, boční části skříně jsou policové.

Moderní design

Vyrobená je z laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení dub sonoma. Dveře jsou obohaceny o zrcadla, které opticky zvětšují místnost. Je to vynikající volba, pokud máte malou místnost nebo prostor s omezeným úložným prostorem.

Jednoduchá montáž

Kovové pojezdy jsou na ložiskových kolečkách (systém FOCUS). Skříň s posuvnými dveřmi Tempo Kondela MULTI je dodávána v demontu, ale nebojte se, s návody pro instalaci, by mělo být snadné ji sestavit.

Vyberte si svoji velikost

Skříň s posuvnými dveřmi Tempo Kondela MULTI je k dispozici v různých velikostech a barvách, takže můžete vybrat velikost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu vašeho interiéru.

Skříň s posuvnými dveřmi Tempo Kondela MULTI

Chcete si vybrat svou novou skříň s posuvnými dveřmi Tempo Kondela MULTI? Na této stránce si ji můžete objednat nebo vyhledat více informací. Stále nejste si jisti? Kontaktujte Nábytek Hned s dotazy.