Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 140×200 cm Premium Original Care – Moonia: luxusní pohodlí vašeho spánku!

Matrace Premium Original Care je kombinací viscoelastické a viskosoftové matrace, která poskytuje obláčkový efekt pro plnohodnotný odpočinek. S matrací Premium Original Care je proto relaxace optimální.

Komu doporučujeme tuto matraci?

Tuto matraci doporučujeme všem typům osob, které hledají vzdušnou matraci s dobrou přizpůsobivostí a dvojitou tvrdostí. Navíc se tento model doporučuje jak dospělým, tak seniorům, díky svému viskoměkkému aviskoelastickému složení v kombinaci s HR jádrem je tato matrace vhodná i pro osoby s onemocněním zad, svalů nebo kloubů. Matrace totiž snižuje tlakové body, aby podpořila kvalitní odpočinek.

Jaké jsou technické specifikace této matrace?

Matrace má tloušťku +/- 27 cm, Viscolastic + viscosoft Foam + BioTherm: 4 cm a 9 odpočinkových zón. Tvrdost DuoSystem H2-H3: strana A poskytuje střední tvrdost a strana B vysokou. Matrace je oceněna systémem OEKO-TEX® a má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál. Skvělou ventilaci, nezadržuje vlhkost a je nedeformovatelná, přizpůsobivá a to nezávisle na zatížení.

Jaká je oboustranná technologie této matrace?

Oboustranná technologie Duo-System® umožňuje zvolit požadovanou tvrdost. Na jedné straně můžete zvolit průměrnou a na druhé straně vysokou.

Jaký je potah této matrace?

Potah z elastické tkaniny s vysokou gramáží čalounění a hypoalergenními a extra měkkými vlákny. Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace má též zesílený obvod a speciální bezpečnostní švy pro lepší kompaktnost a také anatomický a ergonomický systém AirSense společně s pohodlnou a přizpůsobivou Strech 3D tkaninou a bederní výztuhou.

Nenechte si ujít luxusní pohodlí v noci! Klikněte na odkaz a objednejte si středně tvrdou/extra tvrdou pěnovou oboustrannou matraci 140×200 cm Premium Original Care – Moonia na Crosta.cz!

Jak je matrace balena a jak o ni pečovat?

Matrace se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout