Tmavě šedá zahradní pohovka Exotan Sicilie – luxus pro levý roh vaší zahrady

Užijte si venkovní posezení s pohovkou Sicilie od značky Exotan. Neutrální barva skvěle sjednotí váš zahradní nábytek. Pohovka je určena především do zastřešených exteriérů. Doporučujeme ji chránit před nepříznivými vlivy počasí. Skvrny odstraníte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe. Schnutí urychlíte použitím suchého hadříku.

Odolná tkanina z Nanotex®

Potah zahradní pohovky Nanotex® je pevná tkanina, odolná vůči UV záření. Díky tomu je látka nenáročná na údržbu. V průběhu sezóny však mohou různé povětrnostní podmínky způsobit skvrny, proto pohovku nevystavujte extrémním vlivům počasí.

Zajistěte si luxusní zahradní posezení

Sicilie je pohovka, která skvěle vypadá nejen v zahradě, ale i na terase či balkóně. Levý rohový kus poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné posezení celé rodiny. Tmavě šedá barva se skvěle hodí k různým dekoracím. Vhodně ji můžete doplnit o polštáře v jiných barvách a vzorech.

Nenechte si ujít tuto exkluzivní pohovku Sicilie od značky Exotan. Užijte si venkovní posezení v luxusním stylu. Pokud vás zaujala, navštivte náš eshop a objednejte si ji hned teď.

Tmavě šedá zahradní pohovka Exotan Sicilie

Přibližné rozměry pohovky jsou 230×160 cm s výškou 85 cm. Konstrukce je z oceli a pevné povrchové úpravy. Tato zahradní pohovka Sicilie nabízí velkorysý prostor pro pohodlné posezení a odpočinek. Její tmavě šedá barva a příjemný materiál zajišťuje, že si zde užijete každé chvíle na čerstvém vzduchu.

Tmavě šedá zahradní pohovka Exotan Sicilie

Všechno, co potřebujete k udržování pohovky Sicilie v dobré kondici, je mýdlová voda a hadřík. Nepoužívejte však chemické čisticí prostředky ani vysokotlaké čističe. Pokud bude pohovka vystavena počasí, je dobré ji chránit krytem.

Získejte svůj útulný koutek na zahradě s pohovkou Sicilie od značky Exotan. Navštivte naši stránku a objednejte si ji hned teď!