TPS Předsíňová stěna OPAS II – Dub artisan – skvělá volba pro váš interiér!


Nová sada pro chodby a předsíně – praktická a moderní

Sada předsíňové stěny OPAS II v dub artisan barevném provedení je skvělou volbou pro váš interiér. Set sestává z zrcadla, věšáku, skříňky na obuv a sedadla, které jsou v designu dokonale sladěné. Nová kolekce Šatní skříně OPAL II, které jsou v stejném dekoru jako sada, zajistí ideální doplnění celého prostoru.

Moderní design a vysoká kvalita

Předsíňová stěna OPAS II v dub artisan je moderním a elegantním prvkem, který zlepší každý vstup do vašeho domova. Kvalitní materiály, použité při výrobě této sady, zajišťují dlouhou životnost a trvanlivost.

Použití předsíňové stěny OPAS II

Sada OPAS II je ideální pro využití v chodbách, předsíních nebo jiných prostorech, kde je potřeba praktické a moderní řešení úložného prostoru. Skříňka na obuv je dostatečně velká na uložení bot a dalších doplňků, které potřebujete mít rychle po ruce. Prostor pod sedadlem je ideální na uložení věcí, které chcete mít schované, protože je zde dostatečný prostor. Zrcadlo na stěně potom zajišťuje perfektní reflexi světla a opticky zvětšuje prostor.

Šatní skříně OPAL II

Nová kolekce šatních skříní OPAL II dokonale doplňuje celkový design této sady. V nabídce jsou skříně různých velikostí, které vám poskytnou dostatek úložného prostoru. Kvalitní materiály použité při výrobě vám zajistí, že skříně vydrží i náročné používání.

Závěr – investujte do kvalitního nábytku i do vašeho komfortu

TPS předsíňová stěna OPAS II – Dub artisan vám nabízí praktické a moderní řešení vašeho interiéru. Investice do kvalitního nábytku se vám rychle vrátí v pohodlí a spokojenosti vaší rodiny. Pokud hledáte praktické, moderní a kvalitní řešení pro svůj interiér, tak sada předsíňové stěny OPAS II v dub artisan barevném provedení a šatní skříně OPAL II jsou tím správným řešením pro vás. Zkuste si této nabídky https://www.crosta.cz/produkt/tps-predsinova-stena-opas-ii-dub-artisan.