Vánoční stolní ubrus s motivem hvězdy – Bellatex, rozměr 85 x 85 cm


Krásný vánoční motiv pro váš stůl

Vánoční stolní ubrus s motivem hvězdy – Bellatex je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí ozdobit svůj stůl o Vánocích. Tento krásný ubrus se hodí do každé domácnosti a navodí příjemnou a pohodovou atmosféru pro vánoční svátky.

Ozdobte svůj stůl ubrusy

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Vánoční ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Bellatex ubrus je vyroben z kvalitního materiálu, který velice dobře drží tvar a je pevný, takže se nemusíte bát, že by se během večírku ubrus rozpadl.

Rozměr 85 x 85 cm

Velikost vánočního ubrusu je 85 x 85 cm, což odpovídá běžné velikosti stolních ubrusů. Díky této velikosti se ubrus hodí na jakýkoliv stůl a působí velmi elegantně a efektně.

Kvalitní materiál a pevnost

Jistě oceníte i kvalitní a pevný materiál, kterým je tento ubrus vyroben. Díky této vlastnosti si můžete být jisti, že se vám ubrus nezničí po jediném použití a bude vám sloužit i při dalších příležitostech.

Odkaz na nákup

Pokud vás tento ubrus zaujal a chtěli byste si ho pořídit do své domácnosti, můžete si ho objednat na stránkách nábytku pro život na odkaze nabytekprozivot.cz.

Vánoční ubrus s motivem hvězdy