Zahradní relaxace v černém nebo béžovém závěsném houpacím křesle OSNA


Designové zahradní závěsné houpací křeslo OSNA s kovovou konstrukcí

Každý z nás potřebuje odpočinek a uvolnění od každodenního stresu. Co kdybychom vám řekli, že máme pro vás úžasný nápad na relaxaci venku na zahradě nebo na terase?

Zahradní závěsné houpací křeslo OSNA vám poskytne dokonalou pohodu a zklidnění. Ať už se pohodlně usadíte do béžové nebo černé varianty, budete mít hned poznat, že jde o mimořádně pohodlné a kvalitní křeslo. Skvěle se hodí k posezení s knihou, cestou vlastních myšlenek nebo jen samotnému sledování okolní krajiny a přírody.

Více informací o výrobku naleznete na našich stránkách na odkazu Zahradní závěsné houpací křeslo OSNA
Nebojte se luxusu a dopřejte si pohodlí, které si zasloužíte!

Design

Závěsné křeslo OSNA je vyrobeno s kovovou konstrukcí, pečlivě ručně vyrobena z jedinečného materiálu s vysokou pevností a odolností proti větru, slunci a vodě, s prodyšným látkovým sedákem a opěradlem, které jsou dostatečně pevné a prodyšné. Sedadlo křesla má podobu košíku, který se přichytí na šikmý závěs a může se snadno pohybovat vpřed a vzad.

Materiál

Kovová konstrukce závěsného křesla je vyráběna z kvalitního ocelového materiálu a lze ji snadno skládat a ukládat na zimu. Látkový sedák a opěrka jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru, který je prodyšný a má maximální odolnost proti vody a UV záření. Tento materiál rád nebělejí a snadno se čistí pomocí mýdla a vody.

Montáž

Montáž křesla je rychlá a snadná. Pokud jste v minulosti skládali nábytek, není tato montáž pro vás žádný problém. V balení najdete všechny potřebné díly, šrouby a návod k montáži, díky kterému bude montáž skutečně jednoduchá.

závěsné houpací křeslo OSNA

Závěr

Zahradní závěsné houpací křeslo OSNA je výrobek, který vám přinese mnoho radosti, uvolnění a pohodlí. Hodí se do každé zahrady nebo terasy a černá nebo béžová barva je moderní a nadčasová. Nebojte se luxusu a dopřejte si trochu odpočinku v příjemném tepání křesla.